Výsledky 2023

Lukostřelci Českého lesa si v sobotu 14.1.lukostřelbu užili celý den. Ráno od 8.00h byli střílet na dalším kole Chrásteckých šípů. Potom přejeli domů na oběd a od 14.00h měli klubovou Novoroční besídku. Na besídce tradičně než začala lukostřelba bylo vyhodnocení výsledků minulého roku, po té trenérka pasovala na lukostřelce 2 nejmladší členy. Následně přišlo milé překvapení pro Janu Kolihovou ve formě gratulace od výboru, krásné kytky a dárku k blížícím se narozeninám. Po všech těchto oficiálních záležitostech začala lukostřelba společně s dospělými ve družstvech, prokládána přestávkami, kde už se děti samy dovedou zabavit. Také jsme stihli sledovat průběh voleb, do kterého se i děti krásně emočně zapojily. Končilo se v pozdních večerních hodinách. Dnes jsou na besídku od rodičů velmi pozitivní ohlasy

Na besídce tradičně než začala lukostřelba bylo vyhodnocení výsledků minulého roku, po té trenérka pasovala na lukostřelce 2 nejmladší členy. Následně přišlo milé překvapení pro Janu Kolihovou ve formě gratulace od výboru, krásné kytky a dárku k blížícím se narozeninám. Po všech těchto oficiálních záležitostech začala lukostřelba společně s dospělými ve družstvech, prokládána přestávkami, kde už se děti samy dovedou zabavit. Také jsme stihli sledovat průběh voleb, do kterého se i děti krásně emočně zapojily. Končilo se v pozdních večerních hodinách.

Úspěch Denisy Hruškové

V pátek 10. února se v Plzni konalo 11. Akademické halové MČR, Utkalo se zde 32 vysokoškoláků z 10 českých univerzit.

Úspěchu zde dosáhla Denisa Hrušková, která vybojovala skvělé 2. místo v kategorii holý luk ženy. Blahopřejeme.

Na MČR dorostu v halové lukostřelbě jsme prožili úspěšnou neděli. V dopoledním programu Anežka Šimková porazila v eliminečních soubojích všechny soupeřky a stala se Mistryní ČR v kategorii kadetky – holý luk. Dařilo se také Denise Hruškové, která podlehla pouze své soupeřce ve finále a získala stříbrnou medaili v kategorii juniorky – holý luk.

Vyvrcholení přišlo odpoledne. Družstvo ve složení Denisa Hrušková, Anežka Šimková a Anežka Hniličková své semifinále s přehledem vyhrálo a postoupilo do finálového souboje, kde však děvčata podlehla družstvu Lk Phoenix Kostelec a vybojovala skvělé 2. místo v katogorii družstev juniorů.

Blahopřejeme

V sobotu 11.3.skoncily halové závody Chrástecke šípy, které probíhaly od listopadu a měly 6 kol. Ti závodníci kteří se zúčastnili minimálně 3 kol byli vyhodnoceni.
Na 1.miste skončili: Hrušková Denisa v kat. junior, Matouš Jan v kat. kadeti, Staněk Richard v kat. starší žáci, Šimková Anežka v kat. kadetky a Václavova Kateřina v kat. žactvo do 10 let.
Na 2.miste skončila Václavova Barbora v kat žactva do 10 let.
Děti dostaly diplomy, dřevěné medaile a dorty z místní cukrárny.
Václavova Kateřina dostala ještě pohár za nejvyšší nástřel bodů ve své kategorii.

Anežka Šimková vystřílela v kategorii kadetek 3. místo na krásně udělaném 5. mistrovství ČR holých luků v terčové lukostřelbě Závodili jsme 28.-30.7.2023 v Praze na Strahově. Týmová kolegyně Anežka Hniličková brala 6. pozici. Děvčata reprezentují klub Lukostřelci Českého Lesa a připravují se ve skupině vedené Mgr. Roman Mužík při Dům dětí a mládeže Stříbro. Všem moc děkujeme za spolupráci a gratuluje.